Ой, казала стара баба навесні в селі.
Що не буду вже садити. Роки вже не ті.
Що і сил уже немає і спина болить.
Поясницю все стріляє. Не буду садить.
Тільки грядочку цибульки, мабуть, утикну.
І ще редьки є насіння і салат сійну.
Огірочки теж потрібні, морква, бурячок.
Помідори, і квасоля, і ще кабачок.
Ще капусти пару грядок, перець і часник.
Баклажани і петрушку, кріп і базилік.
Кукурудза треба курям, соняхи – собі.
Насіннєвої картоплі є мішечка три.
О, згадала, ще гарбузик треба посадить.
Але більше ВСЕ! НІЧОГО! Бо спина болить!!!!
*ТютюнкоТ*