Опубліковано 17 квітня 2023 о 16:10
0 0

Ой як пахне черемха солодко, під вікном у матусі в саду!

Ой як пахне черемха солодко,

під вікном у матусі в саду!

А весняна ця ніч — закоротка,

лиш під ранок додому я йду.

Ти не лай мене, люба матусю,

що заслухалась спів солов’я.

До коханого як пригорнуся —

в часі губиться донька твоя.

Чом же спати не хочеться зовсім?

Неба край освітила гроза.

Роси впали на русе волосся

й покотилась по щічці сльоза.

Чи завжди так буває від щастя:

стукіт серця і сльози в очах?

І не хочеться з милим прощатись.

Заблукати б в травневих ночах...

Барчук Р