Опубліковано 19 листопада 2021 о 07:46
1 0

Офіцер поліції в гостях у третьокласників

У СЗШ №1 триває «Тиждень безпеки дорожнього руху». У гості до третьокласників завітала лейтенант поліції Князева Єлизавета Іванівна. Вона нагадала учням основні Правила дорожнього руху, яких хлопчики і дівчатка повинні дотримуватися, будучи пішоходами, звернула увагу на нововведення у взаємодії між пішоходами і водіями, розширила уявлення про те, яку відповідальність несуть пішоходи, не дотримуючись Правил дорожнього руху, створюючи небезпечну ситуацію на дорозі. Деякі факти дуже вразили дітей. Єлизавета Іванівна відповіла на питання дітей «Що робити, коли автомобіль мчить на червоне світло?», «Чи можна переходити дорогу, якщо розмітка стерлася?» та інші.

Щиро вдячні Князевій Є.І. за те, що не один рік вона допомагає виховувати у дітях відповідальність, свідомий підхід до збереження життя, формувати громадянську компетентність.

Читайте також: