Стрічка блогів
0
Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям, волонтерам, усім, хто вдень і вночі на передовій і в тилу наближає нашу Перемогу. Ми ніколи не забудемо про ваш подвиг.Слава героям!