Новий рік прийшов до хати.🥂
Сподівань у нас багато...
Що приніс він у мішечку?🤔
Сподіваюсь, не аптечку!😁
От би спокою - хоч жменьку, 🥺
І надію - для серденька...❤️🩹
Трішки віри у майбутнє,🤏
Врешті-решт, нехай щось путнє...😜
Хай там будуть тихі ночі,-🌠
Я цього найбільше хочу!
Ще - здоровʼя у торбинці,🩹
Світла - кожному в хатинці...💡
Ще, для кожного достатку. 💯
І любові - по горнятку...
Хай там буде щастя трішки,🥰
І веселощі, усмішки...☺️
Купа позитиву й блага😎
І психічна рівновага.🤪
Стійкість також знадобиться,⚖️
За таких новин - не спиться! 🍾🥃🥴🍷🍹
Грошей можна жменьку більшу,💶💶💶
Ну і звісно, просто ТИШУ!🙏
Вам від мене привітання,-🎁
Нехай збуваються бажання!🎉
Вітаю з Новим 2026 роком!
Нехай цей рік принесе спокій, радість
і довгоочікуваний мир!