На Всеосвіті розпочався марафон "Професійне зростання педагога: нові інструменти та можливості".
Це можливість дізнатися багато нового та підвищити свою кваліфікацію.
Дякую пані Лесі за цікавий та змістовний перший день. Чекаю на продовження марафону.