Ніжно сонечко сміється
золоте в вікно.
Лихо хай усе минеться,
буде лиш добро.
Хай проміннячко заграє
пісню чарівну
І розстелить над цим краєм
райдугу ясну.
Срібні роси хай дзвенять,
наче кришталі,
В даль безкраю відлетять
смуток і жалі.
І пташки злетять у небо —
в синю голубінь.
Миру й спокою нам треба
і в душі цвітінь.
Оксана Козак