Малюнки моїх учнів, на підтримку нашим захисникам!!! Діти хочуть миру та своїми малюнками підтримують усіх хто захищає їх спокій: ЗСУ, нацгвардія, поліція, СБУ, тероборона, самооборона - ви сила, ми віримо у вашу перемогу!!! 
Дякуємо також усім волонтерам!!!
Дитячі малюнки,завжди були оберегом,НЕХАЙ це буде й тепер!

#малюнокоберіг#мирумир#Українанепереможна#дитячамолитва#закликмиру












