Опубліковано 16 березня 14:23
0 0

Невеличка пригода Генрі на прогулянці

https://www.facebook.com/share/v/1KDTtQWTLL/?mibextid=wwXIfr

Сьогодні під час прогулянки ми з дітками СГПМ «Ягідка» та нашим другом Генрі вирушили спостерігати за першими весняними квітами — ніжними пролісками. Діти із задоволенням розглядали квіти, говорили про весну та про те, як прокидається природа.

Та раптом сталася невеличка пригода — Генрі вкусила бджілка! 🐝

Наші малята не розгубилися і одразу почали надавати йому першу медичну допомогу: заспокоювали Генрі, оглянули місце укусу та вирішили, що потрібно звернутися до медичної сестри.

Ми разом пішли до медсестри, де Генрі отримав необхідну допомогу. Діти з цікавістю спостерігали за процесом та пригадували, як правильно діяти у подібних ситуаціях.

Після цього наші маленькі лікарі ще довго гралися у медичну гру, приміряли ролі лікарів та пацієнтів і допомагали одне одному.

День був цікавим, пізнавальним і дуже весняним! 🌼