Опубліковано 12 грудня 2021 о 13:46
0 0

Немає нічого важчого, ніж чекати й наздоганяти...

Ось і прийшов час, коли озвучено пороговий бал цьогорічної сертифікації - 94. Я не мала навіть сумнівів, що її пройшла, бо маю 135, але вже дуже хочеться отримати сертифікат, підтвердження атестації на наступні 3 роки, звання "Методист", ну й свої 20% надбавки. Так що знову чекаю!