Різдвяний Ангел заглядає в шибку...
Стурбовано... Веселощів нема...
Хвилюється... Не в ту потрапив хвіртку?
Та ні, Ангелику... Сумна у нас зима...
Ти посвіти своїм ліхтариком нам хату...
І ангельським теплом серця зігрій...
В молитвах щирих ми проводим свята.
Про мир та перемогу з нами мрій...
Різдвяний Ангел посміхнувся в шибку...
І на душі на хвильку відлягло...
Лети, Ангелику, у кожну нині хвіртку,

Щоб в ріднім краї воєн не було...
Христос народився 

