День пам’яті Героїв Небесної Сотні – це нагадування про високу ціну свободи й про цінності, за які й нині воює Україна.
У 5 класі Худиківської ЗОШ І-ІІ ступенів проведено урок мужності «Небесна сотня. Герої не вмирають». Учениці 5 класу вшанували подвиг учасників Революції гідності та схилили голови в пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Слава Героям і найсвітліша пам’ять на віки вічні…
А сотню вже зустріли небеса... Летіли легко, хоч Майдан ридав… І з кров’ю перемішана сльоза... А батько сина ще не відпускав... Й заплакав Бог, побачивши загін: Спереду – сотник, молодий, вродливий, І юний хлопчик в касці голубій, І вчитель літній – сивий-сивий... І рани їхні вже не їм болять... Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло... Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня в вирій полетіла… (Людмила Максимлюк, 21.02 2014).