Опубліковано 10 липня 2023 о 10:05
0 0

Не забуваймо літо черешневе. І цей буркун, і листячко вишневе.

Не забуваймо літо черешневе.

І цей буркун, і листячко вишневе.

Ці ручаї, ці хвилі полохливі.

Не забуваймо - літом ми щасливі.

Болить рука, дарма, воно минеться.

Не йде нога - світанок посміхнеться

І вилікує, і залиже рани.

І будуть кликать в холодок каштани.

І буде щебетать посміттюха на сіні.

І будуть дні так схожі на осінні.

Буде гроза, а потім стане тихо.

І буде діток годувать буслиха.

Не забуваймо квітку конюшини.

І сосонку, й пірей біля стежини.

Несімо цмин і батоги петрові

У сиву осінь й зими нездорові.

І пам"ятаймо - літа середина -

Це потаємна долі серцевина,

Ще ти при силі, ще рука тримає.

І коні ситі, й ранок надихає.

А далі більше, далі будуть жнива.

І знову ти, людинонько, щаслива.

І знову, знову... Час біжить, не спиниш.

А там і двері від зими зачиниш...

Г.Потопляк.

2020рік.