Опубліковано 13 травня 2023 о 08:37
0 0

"Не забуду, - каже тихо мама, - Очі твої, сину, ласку, теплоту..

"Не забуду, - каже тихо мама, -

Очі твої, сину, ласку, теплоту...

Якби ж твою долю наперед я знала -

Гнала б тую долю за межу!"

"Не забуду, - дівчина шепоче, -

Ніжну руку, що голубила мою...".

Ніби чують ті вуста дівочі

Як востаннє каже він "Люблю...".

"Не забуду..." - в серці у дружини

Назавжди залишаться слова...

Він в бою, немов герой, загинув,

Згасла навіки його свіча ..

"Не забуду...", - прикрі сльози сина

Серце розколили на шматки.

Більш не буде тата у дитини...

Без опори залишились ластівки...

"Не забуду...", - каже Україна,

Вмита кров'ю, змучена земля.

Їй болить за втрачені родини ...

Їй болить за втрачені життя...

Не забудьмо тих, хто вже не з нами,

Хто востаннє глянув в небеса.

Пам'ятаймо і віддаймо шану

Всім, кому завдячуєм життям 😥😥.

Марина Семйоник

Возможно, это изображение незабудка болотная