07.03 2023 р. з дітьми старшої групи "Сонечко" було проведене II Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, на якому діти розбирали можливі випадки, як тварини стають безпритульними, слухали українську народну казку "Сірко" та висловлювали свої думки про вчинок господаря. Обговорювали, як люди можуть допомогти безпритульним тваринам. Діти презентували фото зі своїми домашніми улюбленцями, розповідали про те, як з'явилися їх маленькі друзі у сім'ї, як доглядають за ними, що полюбляють робити разом з ними... Пригощали котика Мурчика та песика Гавчика смаколиками, будували для них хатинку та лабіринт з будівельного матеріалу. Знайомилися з різноманіттям породи собак. Закріплювали правила доброго, але обережного поводження з безпритульними тваринами. Дізнавалися багато цікавого та нового про них.