🔵Триває обласна акція #ПривітайЗахисникаУкраїни. Працівники та вихованці Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 "СОНЕЧКО" збирають гостинці, які незабаром отримають наші захисники.
Акцію активно підтримують родини вихованців дошкільного закладу та просто всі небайдужі.
🔵Працівниками закладу виготовлено вітамінні суміші з калини, горіхів та меду, малини, законсервовані каші з м'ясом, завакуумовані сендвічі з салом.
З великою вірою у перемогу, вихованці садочка з любов'ю та творчістю вирішили підтримати наших воїнів ЗСУ. До новорічних пакунків дошкільнята додали власноруч створені листівки, малюнки та обереги.
🔵Виховуємо свідомих українців, щирих патріотів та ділимось теплом своїх сердець у ці непрості часи.
Добрі справи краще робити разом!
Віримо у Збройні Сили України! Наближаємо перемогу разом із ЗСУ!
