Опубліковано 18 серпня 2020 о 19:01
3 0

Навчання продовжується навить під час пандемії

Коронавірус SARS-CoV-2 є викликом для всього людства. Досі нема ані вакцини, ані ліків. Але життя триває. Саме в цей період багатьом педагогам довелося зайнятися тим, що певний час відкладалося. Ми удосконалюємо свої знання, вміння та навички з комп'ютерної грамотності, навчилися проводити уроки в Zoom, створювати тестові завдання за допомогою Google Форм. А скільки ще потрібно опрацювати, вивчити.

Участь у Марафоні - це продовження саморозвитку. Всім успіхів.