Опубліковано 22 серпня 2020 о 14:10
11 0

Навчання із "Всеосвітою"-це круто!

Вік живи-вік учись! Але як приємно,коли результати твоєї праці ще й відзначають і є можливість поділитися із колегами своїми ідеями та розробками,запозичити їхні творчі та цікаві знахідки!Для себе зробила висновок-чим більше учням даруватимеш радість перемоги,навіть найменшої, тим кращі будуть результати.Тому при найменшій нагоді буду нагороджувати своїх малеч різними відзнаками, а їх на "Всеосвіті" безліч.Адже, якщо дорослій людині це на стільки приємно,то які ж чудові відчуття панують у світлій дитячій душі.