Літо — найчудовіша пора!
Футбол, купання в річці, подорожі, зустрічі з друзями, паркур, велотреки, скейти, інтернет-ігри…
6 червня ліцеїсти 5-В класу в дружній атмосфері спілкувалися, грали в настільні ігри, розважалися, смакували піцу та солодощі. Дякуємо нашим кухарям за неймовірно смачну, апетиту, ароматну піцу!!!
День був насиченим, радісним, неповторним!
Ось і настали канікули! Гарного всім відпочинку!












