Звертаюся до тих освітян та розробників, у кого немає графічного планшета.
Навіть найдешевша модель підніме на зовсім інший рівень Ваші розробки чи заняття!
Використання цього пристрою у педагогіці безмежні.
Ще 20 років тому ми, навіть не знали про цей інструмент, а сьогодні його можна купити за помірну ціну у магазині (1000грн - хотілося б дешевше).
Тому, у кого завалялася зайва 1к гривень - є ідея куди їх прилаштувати)))