Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 25 липня 2020 о 17:19
1 0

Нарешті купив графічний планшет

Звертаюся до тих освітян та розробників, у кого немає графічного планшета.

Навіть найдешевша модель підніме на зовсім інший рівень Ваші розробки чи заняття!

Використання цього пристрою у педагогіці безмежні.

Ще 20 років тому ми, навіть не знали про цей інструмент, а сьогодні його можна купити за помірну ціну у магазині (1000грн - хотілося б дешевше).

Тому, у кого завалялася зайва 1к гривень - є ідея куди їх прилаштувати)))