
Нам душі лікувати треба,
Аби могли ми відчувати:
Звучання тиші, велич Неба…
І спів пташок розпізнавати.
Теплом лікуймо душі, люди,
Щоб ми байдужими не стали
Від того, що є нині всюди,
Щоб в Людях - Люди не вмирали.
Нам треба душі рятувати,
Аби вони не зачерствіли:
Найменші іскорки збирати
Тепла - допоки всі не стліли.
Жорстокість породили гроші,
Так, ніби й інших цін немає.
Рятуймо, люди, наші душі -
Війна усе живе вбиває…
Бездушний - не відчує жалю,
Коли біда тебе спіткала,
Не зможе розділити болю,
Хоч би душа твоя й кричала…
Давно настала вже потреба
Всім людям душі лікувати,
Тож маємо просити в Неба,
Щоб помогло нас рятувати…
Ірина Валь