Стрічка блогів
0
У березні 1998 року в Лісабоні був відкритий найдовший міст Європи – міст Васко да Гама. Подія також була приурочена, що видно з назви, до 500-річчя першої подорожі Васко да Гама. Рух ним розпочався 29 березня 1998 року.