Швидко промайнув час марафону. Це були п'ять чудових, насичених знаннями днів!!! Всі учасники дізналися багато цікавої та корисної інформації. Дякую всій команді "Всеосвіти." Ви - справжні професіонали!!! Особлива подяка - Лесі Анатоліївні, надзвичайно позитивній, щирій та енергійній людині, яка своєю енергією зарядила всіх присутніх напередодні навчального року!!!