Опубліковано 18 травня 2023 о 01:44
1 0

Надіну вишиванку , тільки чорну!!

Надіну вишиванку , тільки чорну!!

Із маками червоними на ній!!

Зустріну. свято сумно і достойно..

бо не до свят тепер землі моїй!!

Надіну вишиванку- код священний,

мого народу , прадідів моїх....

Всім . хто не з нами - мій уклін доземний....

за їх життя і... за геройства їх...

У нас війна! Щодень - сини вмирають....

за спокій наш , за щастя і любов....

Їх мами - вишиванки одягають ,

де ЧОРНЕ - сум....ЧЕРВОНЕ - біль і кров!!

Сакральне свято - душі нам з"єднає!!

Серця ж зіллються всі в єдиний стук,

бо нація лише тоді вмирає ,

як вороги зламають її дух!!

Надіну вишиванку гонорово....

із маками -той символ знає світ!!

Хрести у нас в житті - то тимчасово

а вишиванка " хрестиком" -- повік!!.

"СВЯТО"17.05.2023...М,Г, ( ГАЛИЧАНКА)