На крилах весни прилетіли лелеки
і щастя принêсли із теплих країв.
Я тішусь. Хоча, ще далеко до спеки,
та рину думками у вир вечорів...
Де пахощі ночі п'янкі та медові,
в саду матіола свій цвіт віддає.
І крутять, як дзиги, хрущі гонорові,
старенький ліхтарик до них заграє.
Де вишні вдягають ошатні сукенки,
і пудрять перуки, як в давні часи.
І перші черешні, неначе з зеленки,
понаставляли кирпаті носи.
І все розімліле, розкішне й далеке...
Багата палітра легкùх кольорів.
Я тішусь. Хоча, ще далеко до спеки...
І лину думками до тих вечорів.
19. 03. 2021
Людмила Галінська