Стрічка блогів
0
Мить...
Лиш розвесниться в душі —
Крок — і літні спориші...
Тільки літечком убрід —
Зчервонів на сонці глід.
Впились осінню сповна —
Озирнулися — зима...
Знов весняне вишиття...
Так по колу йде життя!..
Оксана Сметанюк