І палили... били з танків... ґвалтували...
Бомби кидали із неба... - та вам мало,
Катували, відрізали, плюндрували -
А ми все " Калину " в пику вам співали!
Нас лякаєте, нікчеми, б'єте, гнете,
Нашу вільну кров рікою ллєте,
А тепер ще й потопити нас схотіли,
Знайте - не зламать вам наші крила!
Знайте, час розплати ближче й ближче!
Нам здається, що не можна впасти нижче,
Але ні! Для вас дна не існує!
Все, що вільне й незалежне вас дратує.
Знайте, покидьки, за кожну вбиту душу,
За чиюсь розбиту хату, в саду грушу,
За тварин, що мерли з голоду на цепу,
Що тонули у кліткАх й летіли в небо,
Знайте, вмиєтесь кривавими сльозами,
Бо не буде вам пробачення віками!
Бо відплатить Бог за наші всі страждання,
За дітей і матерів, за руйнування.
В нас одне на всіх палке бажання -
Молим Господа із вечора до рання -
Миру, миру й перемоги Україні,
Де над жовтими полями небо синє!
Лілія Наточій. 07.06.23



