ТРИМАЙСЯ І ЖИВИ
Тримайся! Чуєш? Ця війна мине!
І лютий той залишиться позаду,
Загоять рани зболені серця.
,,Вже Перемога!’’ – ми пройшли Голгофу.
Тримайся! Чуєш? Сонце зацвіте
Для тих, хто залишилися живими.
Без сумніву, страху вставай і йди
Вперед до мрії свОїми трудами.
Тримайся! Із зневір’я воскресай!
І серед ночі зіроньки сіяють.
Кохай, дітей рости, допомагай,
Ці істини нас на плаву тримають.
Тримайся! І наперекір всьому
Знайди свій сенс! Під ранок засвітає.
Запам’ятай: не сам ти в тім бою,
І нести хрест твій Ангел помагає.
Тримайся! Чуєш? З сил усіх!.. Не смій
Себе жаліти у тривожні миті,
Герої, що в небесний стали стрій
Життя зложили на олтар, мов свічі..
Тому тримайся! Чуєш? І живи!
Бо лише раз живеш у цьому світі!
Достойно й гідно всі стежки пройди,
Скрізь сій з любов’ю доброту і квіти.
06.02.2024 Мирослава Пукач
(Птася)