Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 8 травня 2023 о 00:44
0 0

Ми всі не вдома, на чужбині...

Як там...в Парижі? Як в Берліні?

Як у Варшаві? В Осло як?

Ми всі не вдома, на чужбині...

Я чую запах дому...в снах...

Я там залишилася, вдома,

Хоч тілом я далеко, тут,

Якась незрозуміла втома

В душі сніги метуть, метуть...

Я у печалі не самотня,

Нас так багато, різних нас,

Жінок з дітьми, навіть не сотня,

Мільйони в світі у цей час...

Не треба заздрощів, повірте,

Як вдома, краще більш ніде,

Не вистачає тут повітря,

Тому обличчя знов бліде.

Бо я надихатися можу

Там, де у небі ластівки,

Я на ромашці там ворожу,

Там жар батьківської руки...

Там у дворі знайомі люди,

Мені там легко, вдома...так,

Мені радіють просто всюди,

Знайомих страв чудовий смак...

Я закохалася в країну,

Де народилась і жила...

Ти дочекайся, Україно,

Я повернусь, доки жива...

( Салига Ольга 28.04.2023 )

Возможно, это изображение 1 человек