Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 28 лютого 2022 о 15:29
0 0

Ми все здолаємо, бо інакша просто не може бути

💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Любі мої , маленькі українці 2-В класу, сьогодні, ми б мали, зустрітись у школі, у нашому класі🙂. Але у нас почались невеличкі канікули😉. Це привід для того, щоб відпочити і більше часу провести з рідними👨‍👩‍👧‍👦. Але ви ж стаєте дорослими і маєте теж чимось допомогти своїй країні💙💛. Поки що - це добре вчитися, щоб довести всьому світу, що українці- найрозумніші!

Так ось....

❇Якщо є непрочитані книги, обов’язково прочитайте, обміняйтесь вже прочитаними із сусідськими дітками або прочитайте ще раз📚.

❇Пограйте з лего.

❇Подивіться мультики.

❇ Малюйте багато яскравими фарбами🎨 👩‍🎨🧑‍🎨

❇Обов’язково робіть ранкову гімнастику🧘‍♂ 🧘‍♀

❇Витягніть старі настільні ігри і запросіть пограти сім'ю.🤹‍♂

✳ Допомагайте мамі чи бабусі готувати.🍲🍳

❇Згадайте і розповідайте один одному смішні історії😄(а їх у нас було багатенько)

І пам'ятайте....

✴Наша армія сильна, вона все переможе!!!

✴Наші військові нас захищають!!!

✴Нам нічого не загрожує, бо нас Бог береже!!!

✴Ми на своїй землі! Ми - сильна нація!💪

До скорої зустрічі, мої найкращі !😘❤🥰

Слава Україні! Героям слава!