💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛
Любі мої , маленькі українці 2-В класу, сьогодні, ми б мали, зустрітись у школі, у нашому класі🙂. Але у нас почались невеличкі канікули😉. Це привід для того, щоб відпочити і більше часу провести з рідними👨👩👧👦. Але ви ж стаєте дорослими і маєте теж чимось допомогти своїй країні💙💛. Поки що - це добре вчитися, щоб довести всьому світу, що українці- найрозумніші!
Так ось....
❇Якщо є непрочитані книги, обов’язково прочитайте, обміняйтесь вже прочитаними із сусідськими дітками або прочитайте ще раз📚.
❇Пограйте з лего.
❇Подивіться мультики.
❇ Малюйте багато яскравими фарбами🎨 👩🎨🧑🎨
❇Обов’язково робіть ранкову гімнастику🧘♂ 🧘♀
❇Витягніть старі настільні ігри і запросіть пограти сім'ю.🤹♂
✳ Допомагайте мамі чи бабусі готувати.🍲🍳
❇Згадайте і розповідайте один одному смішні історії😄(а їх у нас було багатенько)
І пам'ятайте....
✴Наша армія сильна, вона все переможе!!!
✴Наші військові нас захищають!!!
✴Нам нічого не загрожує, бо нас Бог береже!!!
✴Ми на своїй землі! Ми - сильна нація!💪
До скорої зустрічі, мої найкращі !😘❤🥰
Слава Україні! Героям слава!