1 вересня 2-Б клас Ліцею №39 повернувся до навчання після літніх канікул. Це урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих знань. Гучний звук першого шкільного Дзвоника й, звісно ж, найперший урок у навчальному році - «Ми українці : честь і слава незламним!». Діти з нетерпінням чекали на цю зустріч. Але небезпека понад усе. Для цього колектив ліцею привів до ладу укриття в нашому закладі : відремонтував, забезпечив необхідними засобами , запасом води, медикаментів тощо. Ми провели з дітьми спеціальні тренування щодо дій під час повітряної тривоги, яка, на жаль, вже багато місяців є частиною життя українців.
Адже війна триває, залишається загроза ракетних обстрілів . І ми повинні були створити безпечні умови та захистити наших дітей . Подарунком стала екскурсія до кінного двору с.Курилівка проєкту «Іпотерапія для дітей і підлітків», де діти отримали психологічну підтримку і запал до навчання впродовж року.
Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити та перемагати.