Опубліковано 9 листопада 2021 о 13:46
0 0

МИ розмовляємо українською!!! А - ВИ?

Буду я навчатись мови золотої…
У трави-веснянки, у гори крутої,
В потічка веселого, що постане річкою,
В пагінця зеленого, що зросте смерічкою.
Буду я навчатись мови-блискавиці
В клекоті гарячім кованої криці,
В корневищі пружному ниви колоскової
В леготі шовковому пісні колискової.
Щоб людському щастю
дбанок свій надбати;
Щоб раділа з мене
Україна-мати…

Андрій Малишко

0201b81i-e721-339x254.jpg0201b81j-9902-336x251.jpg0201b81m-eead-338x253.jpg0201b81p-fac6-309x231.jpg0201b81l-199f-336x251.jpg0201b81o-84d2-322x242.jpg0201b81q-32af-263x352.jpg0201b81n-843f-267x357.jpg

0201b82z-b6d5-940x704.jpg