Нещодавно я змогла зрозуміти одну річ...
Ми, люди намагаємося, бути такими як'' комусь потрібно ''..
Ми намагаємося догодити іншим і часто забуваємо про те що перш за все ми повинні БУТИ СОБОЮ!
Ми повинні бути щасливими!
Не для людей! Для себе!
Ми повинні бути такими, якими ми є трохи вредними, трохи смішними...
А ще ми маємо жити в своє задоволення!
Бо як не старайся, все одно у житті є люди, яким ми так чи інакше не зможемо догодити як би ми не старались!
Пам'ятайте, у кожного із нас є вибір:
1. Або ми залишаємося такими як є, але щасливими по - своєму
2.Або спершу думаємо :''А що подумають люди? ''
І лише потім ми згадаємо що це наше життя і нам вирішувати як жити..
Нам, а не людям!
Ми живемо на цьому світі один раз і тому думка про те що '' скажуть люди''? повинна бути на останньому місці
Кожен має право жити так як хоче!
Не забувайте, кожен має право на щастя!