Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 3 травня 2023 о 14:45
0 0

Ми повинні бути щасливими!

Нещодавно я змогла зрозуміти одну річ...

Ми, люди намагаємося, бути такими як'' комусь потрібно ''..

Ми намагаємося догодити іншим і часто забуваємо про те що перш за все ми повинні БУТИ СОБОЮ!

Ми повинні бути щасливими!

Не для людей! Для себе!

Ми повинні бути такими, якими ми є трохи вредними, трохи смішними...

А ще ми маємо жити в своє задоволення!

Бо як не старайся, все одно у житті є люди, яким ми так чи інакше не зможемо догодити як би ми не старались!

Пам'ятайте, у кожного із нас є вибір:

1. Або ми залишаємося такими як є, але щасливими по - своєму

2.Або спершу думаємо :''А що подумають люди? ''

І лише потім ми згадаємо що це наше життя і нам вирішувати як жити..

Нам, а не людям!

Ми живемо на цьому світі один раз і тому думка про те що '' скажуть люди''? повинна бути на останньому місці

Кожен має право жити так як хоче!

Не забувайте, кожен має право на щастя!