Ми любимо всі пори року!
Яка з них краща? От морока!
Кожна по - своєму красива:
Люба, мила, ледь зрадлива.
Земля, мов на показі мод:
Відкриває свій комод,
Сукні гарні приміряє,
На подіумі виступає!
Вона чудово дефілює,
Місяцями так танцює!
Вбрання її того вартує!
Та не кожен аплодує.
Хочеться літа і тепла,
Щоб ніжні сукні одягла.
Хтось весняних барв шукає,
Квітів, сонця вимагає.
Комусь осінь до вподоби,
Її кольори у природі.
Попробуй догодити людям...
Так, як ми хочемо - не буде.
Не робім з того мороку,
Що змінюються пори року.
Кожна по - своєму красива!
Будьмо увесь рік щасливі!
@Валя Злата