Ми часто все робимо навпаки...
Поспішаємо стати дорослими, а потім сумуємо за дитинством... Нехтуємо здоров'ям заради грошей, щоб потім витрачати гроші на те, щоб поправити здоров'я... Думаємо про майбутнє з таким нетерпінням, що ігноруємо сьогодення, і як наслідок не маємо ні сьогодення, ні майбутнього...
Живемо так, наче ніколи не помремо...
І вмираємо так, наче ніколи й не жили...
З інтернету