Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 7 травня 2023 о 00:50
0 0

Музика дощу…

Музика дощу…

А музика дощу лунає і лунає

Вже третій день один і той мотив..

То збільшується звук, то затихає,

Хтось за дощем нестерпно затужив…

Та й я люблю ці слухати мотиви,

Не хочеться нікуди з дому йти.

Душа тоді спокійна і вразлива,

А десь в цей час є сонячні світи…

А в нас дощі, дощі, ну, й що із того?

Мені приємна музика дощу.

Тож помовчіть, ради всього святого,

Я дощик слухаю й мовчу…

Надія Красоткіна