Весело та радісно наші малята проводять канікули у садочку. З задоволенням переглянули укр.нар.казку "Колобок" . Допомогли бабусі замісити тісто, з Зайчиком потанцювати, Вовчику - розповідали вірша, з Ведмедиком- пограли у веселу гру, а Лисичку розважали веселим таночком.
https://m.facebook.com/groups/469566153599151/permalink/1337984926757265/