Опубліковано 25 серпня 2020 о 01:56
2 0

Муки навчання лише тимчасові, муки неуцтва - вічні.

Хочу висловити щиру подяку "Всеосвіті" за навчання, підтримку, нові ідеї, згуртування освітян. Додам трішки поезії, вже осінньої, від Іздрика

********

осіннє безумство розлито в повітрі

немов по новій скатертині чай

та відчай нічого не вартий – повір мені

як дійдеш до краю – ступай за край

це тільки здається – впадеш розіб'єшся

це тільки здається що дно кам'яне

допоки летітимеш гратиме месса

а маса зникатиме і промине

а видиме дно – це поверхня озерна

вчорашніх і позавчорашніх сліз

хоч деякі з них впали в землю зернами

і сталося поле і виріс ліс..

минуле минуло – забудь відірвися

прийдешнє прийде але ми летимо

лиш не оглядайся і вниз не дивися

прорвемось за обрій проб'ємось крізь дно

нехай божеволіють ті що бояться

шаліють дуріють звихаються – хай

ми ж маємо все що потрібно для щастя

і скатерку чисту і свіжий чай

020056ag-bf5e-162x108.jpg

Читайте також: