«Мені подобаються в цій людині навіть недоліки». Хммм ... чи так це насправді? Той період, коли тобі «подобається навіть недоліки» - тимчасовий. Адже ти їх навіть не бачиш, людина намагається говорити те, що ти хочеш почути, виглядати так, якою ти хочеш її бачити і робити те, що ти хочеш, щоб вона робила.
Розглянемо з боку дружби. Ось людина весела, цікава, говорить вголос те, що багато хто сказати не можуть і вважає себе кращим за інших. Приємно спілкуватися з такою людиною? Деякий час звичайно приємно і весело, але з часом розумієш, що це не ті якості особистості, які варто цінувати в друзях. Тоді людина набридає, ви припиняєте спілкування і вона навіть дратує.
А якщо поглянути з боку відносин? Знову ж таки, людина така, якою ти хочеш її бачити. Перший час романтика, почуття, емоції. Все прекрасно, метелики в животі, кисіль в голові і начебто це все насправді, тому що триває довгий час ... І тут парочка бажає одружитися, влаштувати сімейне життя і так далі ... Проходить час ... може рік, два, може тиждень, місяць ... емоцій немає, почуття згасають, супутник життя проявляє свої справжні якості і своє справжнє ставлення. Вас реально починають дратувати недоліки один одного. Так, в шлюбі, щоб бути щасливими, потрібно заплющувати очі на недоліки, але поки ви не в шлюбі, їх потрібно тримати на поверхні, щоб потім не було нестерпно боляче.
Так, свою любов ти знайдеш не одразу. Не варто з кожним варіантом зустрічатись лише через те, що «А може це моя любов». Слід пам’ятати, що не кожному можна відкривати своє серце, але й не треба боятись почуттів. Лише деякі стають для нас особливими. Не залишайте один одного.
Більшість незгодні зі мною, та можуть сказати: «Немає ідеальних, не чекай досконалості, бо залишишся на самоті!» - , але я вважаю, що краще почекати того «єдиного», ніж бути аби з кимось та лише псувати один одному настрій.
Моя порада кожному, не залежно від його життєвих обставин: Якщо ти хочеш проявляти любов до людини - роби це безкорисливо, тобто не чекай любові і від нього. Сьогодні мало людей, які здатні відповідати взаємністю. Просто люби, якщо хочеш, але не змушуй робити людини теж саме. І зараз під любов’ю я маю на увазі не «романтичне почуття», а щось інше ...
Щастя і любові Вам! І міцної дружби!