Опубліковано 9 листопада 2020 о 21:47
1 0

МОЗ створило комікси для школярів про коронавірус

МОЗ створило комікси для школярів про коронавірус

МОЗ та Інститут когнітивного моделювання створили серію комісксів для школярів про коронавірус. Комікси було створено у межах кампанії щодо необхідності використовувати захисні маски та антисептики.

«Ці правила зараз є обов‘язковими для всіх. І школярам, які проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям, про це необхідно нагадувати якомога частіше».

У МОЗ зазначають, що ці комікси поширюватимуться не лише у соцмережах, а й будуть надіслані у школи країни.

Ознайомитися з повно. версією коміксів можна за посиланням.

Пам'ятайте, коронавірус становить смертельну небезпеку. Дотримуйтесь всіх рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров'я.