Існує стереотип, що квіти жінці має хтось дарувати, але ж, чому дівчата та жіночки мають жити в очікуванні від випадку до події, чекаючи сюрпризів.
А сучасна жінка знає, як жити в оточенні краси, яке милуватиме її око та підніматиме настрій.
p.s. дарувати квіти самій собі, збирати букет власноруч, відчувати квітку, навіть просто малюючи на папері чи у віртуальній у
Будьте щедрою для себе та відкритою для натхнення!