Опубліковано 18 квітня 2023 об 11:24
0 0

Моя старенька мама говорила...

Моя старенька мама говорила:

- Не плач за мною, як мене не стане.

Душа злетить у Вічність, мов на крилах

І біль земний мене вже не дістане.

Впаду у трави срібним зорепадом,

Промінням сонця буду вам світити,

Проб'юсь з землі лозою винограду,

Щоб добрим соком всіх вас напоїти.

Я вас почую у важку хвилину,

Підтримаю й журитися не дам,

Колись уранці криком журавлиним

Вам вісточку про себе я подам.

Печалитись не треба й сліз втирати,

Бо буду доти серед вас я жити,

Допоки вам судилось пам'ятати,

А я й на небі буду вас любити...

Пішли батьки. Їм вже не повернутись.

Хоч хочеться цього понад усе.

Молитви їх нам не дають спіткнутись

Й підтримують той хрест, що ми несем...

Надія Козлова

Возможно, это изображение гусь и сумерки