Опубліковано 20 березня 2021 о 20:04
0 0

Моя маленька переможниця Олімпіади Весна-2021!

Ура! Сьогодні моя учениця 2-В класу Анютка Виноградова вдруге взяла участь у Олімпіаді зі Всеосвіти та посіла почесне І місце. Молодець, моя розумничко! А головне те, що їй це дуже подобається і вдається достатньо легко. Вітаю Анютку з першими перемогами з англійської мови! Так тримати! А ще дуже приємно те, що й батьків також нагороджують такими чудовими подяками зі Всеосвіти. Дякуємо Всеосвіті за чудові нагороди й подарунки, які для дітей не тільки цікаві, а й повчальні!

0200pgjy-64a2-940x1330.jpg0200pgjz-5ff7-940x1256.jpg0200pgk4-645f-940x1330.jpg