
Колись ще в 2014 році я намалювала образ Ангела України який тримав меч у положенні оброни. Цій малюнок повстал з вражень які були спрямовані від подій в Криму та на Донбасі. А тепер у мене з’явився інший образ Ангела України. Цій перший був набагато чистим. Він в образі юної дівчини убраної в чисту білу сукенку вишиту блакитними візерунками, но голови у неї віночок з білих та блакитних квітів прикрашений жовто небесними стрічками. І хоча цій Ангел і тримає меч, то він в образі оборони.
А зараз цій образ зметнився. Він також під образом юної дівчини, но вона вже убрана в вишиванку на якій червона чорни візерунки. На груди у неї бронежилет. На голови вінок з маків якій символізує усіх наших загиблих під час озброєного вторгнення на Україну рашискіх окупантів. Її права щека у крові, через те я хотіла показати що вона зранена, але не здолана. Вона тримає меч вже двома руками над своєю головою щоб боронити Україну. За нею розвивається жовто блакитний флаг України. Дівчина зу сіх сторін охоплена вогнем через що я хотіла показати що ворог обстрілює мою Батьківщину з усіх сторін, але вона мужня, не зломлена, та переможна! Слава Богу за мужність наших захисників! Слава Україні! Героям Слава! Перемога буде за нами! З нами Бог!