МНОГАЯ ЛІТ УКРАЇНІ !!!
Вже сходить сонце по-над рідним краєм,
День нас вітає небом голубим.
Хай буде Мир над українським раєм,
А вороги зникають наче дим.
Щоб в мирі квітла наша Україна,
Рясніли цвітом весняні сади.
Рашистів ми здолаєм- з дружнім світом,
Щоб вони уже зникли назавжди.
Хай в мирі люди землю обробляють,
Здивують врожаями увесь світ.
Господь і Ангели наш край оберігають,
Щоб Україна жила многая літ !!!
Богдан Братівнк


