Щорічно 23 червня світ відзначає доволі молоде, проте цікаве свято – Міжнародний день жінок в інженерії. Таку подію започаткувало Товариство жінок-інженерів у Великій Британії у 2014 році. Вже у 2016 році до святкування приєдналась ЮНЕСКО, завдяки чому День жінок-інженерів набув міжнародного статусу.
МЕТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЖІНОК В ІНЖЕНЕРІЇ
Міжнародний день жінок в інженерії має за мету привернення суспільної уваги до внеску жіночої статі в інженерну справу, сприяння подоланню гендерної нерівності, підвищення поінформованості дівчат щодо місця жінки в інженерії, подолання страхів та залучення до вступу на цю спеціальність.
ЯК ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЖІНОК В ІНЖЕНЕРІЇ?
До 23 червня організовують просвітницькі заходи, де жінки-інженери розповідають про власний кар’єрний шлях та переваги роботи жінок в цій сфері.
За українською статистикою, дівчата проявляють інтерес до професії інженера втричі рідше, аніж хлопці.
https://daytoday.ua/podiya/mizhnarodnyy-den-zhinok-v-inzhenerii/