Опубліковано 11 лютого 10:43
15 0
4

Міжнародний день жінок і дівчаток в науці

Міжнародний день жінок і дівчаток в науці щорічно відзначається 11 лютого. Його встановила Генеральна Асамблея ООН у 2015 році, щоб підкреслити критично важливу роль жінок у науковому прогресі та забезпечити їм рівний доступ до досліджень і технологій.

Перше святкування відбулося у 2016 році. У 2025 році світ відзначив його 10-ту річницю.

Сьогодні цей день є нагодою нагадати дівчатам, що наука не має статі, а їхній інтелектуальний потенціал — це ключ до відбудови та інноваційного розвитку країни.

https://gemini.google.com/share/ee97e06b3233