29 вересня 2025 року відбулися міські змагання з шашок “ДИВО ШАШКИ” серед команд закладів загальної середньої освіти м. Кам’янського.
Наш заклад — Комунальний заклад “Ліцей №39” Кам’янської міської ради — гідно представила команда у складі:
Бердник М.(7-А),
Верьовкін К. (7-А),
Машошина А. (8-А),
Бойцанюк С. (8-Б).
💪 Команда проявила наполегливість, зібраність і спортивний дух, виборовши IV місце серед сильних суперників та пройшла до фіналу, який відбудеться 9 жовтня 2025 року на базі Ліцею №40.
Особливо приємно відзначити Бердник М.(7-А), яка показала чудову гру та посіла ІІ місце на першій дошці!
Бажаємо юним шашкістам нових перемог, логічної точності, зосередженості та впевненості у фіналі!
Нехай кожна партія приносить задоволення від гри, а успіх — надихає на нові досягнення! ♟️✨