9 жовтня 2025 року на базі Ліцею №40 відбулися міські фінальні змагання з шашок “ДИВО ШАШКИ” серед команд навчальних закладів — фіналістів міста Кам’янського.
У змаганнях взяли участь кращі юні шашкісти з 10 шкіл різних районів міста, які продемонстрували високу майстерність, логічне мислення та справжній спортивний характер.
Наш навчальний заклад — Комунальний заклад “Ліцей №39” Кам’янської міської ради — представила команда у складі:
Бердник М. (7-А),
Верьовкін К. (7-А),
Героєва О. (8-А),
Бойцанюк С. (8-Б).
Юні шашкісти проявили волю до перемоги, уважність і командний дух.
Особливо відзначилася Бердник М. (7-А), яка посіла ІІ місце на першій дошці, показавши чудову гру та стратегічне мислення! ♟️
Вітаємо нашу команду та бажаємо нових успіхів, спортивних досягнень і перемог у наступних змаганнях!
Нехай кожен хід на дошці буде влучним, а кожна партія — кроком до нових вершин! 🌟






