Опубліковано 12 жовтня 2025 о 21:46
0 0

Міські фінальні змагання з шашок “ДИВО ШАШКИ”

9 жовтня 2025 року на базі Ліцею №40 відбулися міські фінальні змагання з шашок “ДИВО ШАШКИ” серед команд навчальних закладів — фіналістів міста Кам’янського.

У змаганнях взяли участь кращі юні шашкісти з 10 шкіл різних районів міста, які продемонстрували високу майстерність, логічне мислення та справжній спортивний характер.

Наш навчальний заклад — Комунальний заклад “Ліцей №39” Кам’янської міської ради — представила команда у складі:

  • Бердник М. (7-А),

  • Верьовкін К. (7-А),

  • Героєва О. (8-А),

  • Бойцанюк С. (8-Б).

Юні шашкісти проявили волю до перемоги, уважність і командний дух.
Особливо відзначилася Бердник М. (7-А), яка посіла ІІ місце на першій дошці, показавши чудову гру та стратегічне мислення! ♟️

Вітаємо нашу команду та бажаємо нових успіхів, спортивних досягнень і перемог у наступних змаганнях!
Нехай кожен хід на дошці буде влучним, а кожна партія — кроком до нових вершин! 🌟

0900357q-c172-940x529.jpg0900357u-60fb-940x529.jpg0900357r-210f-940x529.jpg0900357t-d361-940x529.jpg0900357v-537b-940x529.jpg0900357s-5846-940x529.jpg0900357p-77b1-940x529.jpg