Дзвени, наш дзвонику, дзвени! Ми України Незалежної - доньки й сини! Такими словами було розпочато Свято Першого дзвоника в КЗ «Великознам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» приурочене до 30-річчя Незалежності України. Так розпочався мій професійний 45-ий шкільний рік! Такі різні та близькі зустрінуться світи першокласників та їх досвідченої вчительки! Як же багато взаємних відкриттів чекають на нас, люблю Вас всім серцем! 🥰
